Wenezuela rozszerza zakres swojej platformy przekazów pieniężnych o Bitcoin i Litecoin

Alisha Deo

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Dolor, alias aspernatur quam voluptates sint, dolore doloribus voluptas labore temporibus earum eveniet, reiciendis.

Contact InfoTelephone Number

(+1)-343-232-887

(+1)-765-675-67

Mail Address

info@domain.com

hello@domain.com

Office Address

Burnsville, MN 55337 Streat,

United States

Tags


Deine Website hat keine schlagwörter, also gibt es hier im Moment nichts zu sehen.

Rząd Wenezueli ma zamiar dokonać przeglądu swojej platformy do przekazów pieniężnych Patria, która jest kompatybilna z kryptowalutami – umożliwiając pełną obsługę z portfelami bitcoin (BTC) i litecoin (LTC).

Platforma umożliwia osobom mieszkającym za granicą wysyłanie przekazów pieniężnych do rodziny i przyjaciół w Wenezueli – a także umożliwia dokonywanie przelewów krajowych w kryptowalutach.

Jej operatorzy twierdzą, że Patria ma około 20 milionów użytkowników

Przelewy kryptograficzne stają się coraz bardziej popularne w kraju, który podlega surowym sankcjom prowadzonym przez Stany Zjednoczone, które uniemożliwiają bankom i międzynarodowym dostawcom płatności zajmowanie się transakcjami związanymi z Wenezuelą.

Zgodnie z oficjalnym postem na Facebooku i powiązanym wpisem na blogu , Patria zostanie zaktualizowana – chociaż nie podano harmonogramu, a niektóre nowe funkcje będą początkowo dostępne tylko w trybie testów beta.

Jednak zmiany mogą spowodować naliczenie zryczałtowanej stawki prowizji za wszystkie transakcje przeprowadzane w LTC, BTC i państwowym petro (PTR) .

Patria ma również podstawowe funkcje wymiany, ale można je ustawić na modernizację, dodając pary handlowe petro-bitcoin i petro-litecoin

Platforma umożliwi również użytkownikom wypłatę tokenów z ich portfeli bitcoin i litecoin bezpośrednio do opartej na smartfonach, wydawanej przez państwo aplikacji PetroApp. Ponadto zostaną również włączone przekazy w petro.

Operatorzy platformy obiecali, że nadchodzą kolejne nowe funkcjonalności i napisali:

„Platforma Patria będzie stopniowo włączać wszystkie te usługi i nie tylko. Ze względu na swój zakres będą wymagały kilku dni aktualizacji i monitorowania ”.

@instagram